Altijd de beste deals op een rij

Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 20%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen - €95,92
Vanaf €95,92

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: m
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€95,92
€119,90
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen kopen voor slechts €95,92
  • De laagste prijs van Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen werd gevonden op 24 oktober 2026 04:48.
Merk:
Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen
Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen
Laatste updates:
  • €95,92 - 18 juli 2026
  • €119,90 - 12 juli 2026
  • €95,92 - 13 juni 2026
  • €119,90 - 11 juni 2026
Sinds: 11 juni 2026
  • Hoogste prijs: €119,90 - 11 juni 2026
  • Laagste prijs: €95,92 - 13 juni 2026

Beschrijving

Geribbelde top van technische viscose met contrasterende strepen die de vierkante halslijn, het armsgat en de onderkant accentueren.Een matrozengevoel voor de aansluitende top (https://www.twinset.com/georedirect?cgid=abbigliamento_t-shirt-top_top) van technische viscose met brede ribstructuur, met contrasterende strepen op de vierkante halslijn, het armsgat en de zoom. Creëer een outfit met een Frans tintje door hem te dragen met een halflange rok met A-lijn snit. * Productcode: 241LL35AA * Tweekleurige gebroken wit/blauwe jurk * Deze top heeft een aansluitende snit. * 65% viscose 35% polyamide * Handwas, Niet bleken, Niet in de droger, Stomerij, Binnenstebuiten wassen, Binnenstebuiten strijken, Wassen in koud water

Aanvullende informatie

Specificaties: Twin-set Geribbelde top met contrasterende strepen

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo