Altijd de beste deals op een rij

Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 32%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen - €83,00
Vanaf €83,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

To Be Dressed
🟢 Laagste prijs
Maten: m
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: m
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€83,00
€122,00
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: m
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€83,00
€122,00
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, V&D, Secret Sales.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen kopen voor slechts €83,00
  • De laagste prijs van Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen werd gevonden op 22 oktober 2026 14:49.
Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen
Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen
Laatste updates:
  • €83,00 - 23 september 2026
  • €76,00 - 15 augustus 2026
  • €83,00 - 13 juli 2026
Sinds: 13 juli 2026
  • Hoogste prijs: €83,00 - 13 juli 2026
  • Laagste prijs: €76,00 - 15 augustus 2026

Beschrijving

Verhoog je stijl, omarm moeiteloze verfijning. Dit klassieke Oxford shirt biedt de hele dag comfort en tijdloze aantrekkingskracht. Gemaakt van ademend katoen, zorgt het voor een comfortabele ervaring, wat de dag ook brengt. De duurzame, onderhoudsvriendelijke constructie betekent dat het altijd klaar is wanneer je het nodig hebt. Geniet van een veelzijdig stuk dat geschikt is voor elke gelegenheid. Kleed het op of af, dit shirt past naadloos in je levensstijl en biedt zowel stijl als functionaliteit.

Aanvullende informatie

Specificaties: Klassieke Oxford Overhemd Lange Mouwen

kleur
Winkel

, ,

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo