Altijd de beste deals op een rij

Cartoon Tussenjas blauw denim

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Cartoon Tussenjas blauw denim - €49,90
Vanaf €49,90

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

ABOUT YOU
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l · ××l
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
€49,90
€99,90
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je Cartoon Tussenjas blauw denim kopen voor slechts €49,90
  • De laagste prijs van Cartoon Tussenjas blauw denim werd gevonden op 22 oktober 2026 03:47.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Cartoon Tussenjas blauw denim
Laatste updates:
  • €49,90 - 15 oktober 2026
  • €69,90 - 13 oktober 2026
  • €48,93 - 11 oktober 2026
  • €89,90 - 1 oktober 2026
  • €99,90 - 29 september 2026
  • €69,93 - 25 september 2026
  • €99,90 - 23 september 2026
  • €79,90 - 21 september 2026
Sinds: 8 mei 2026
  • Hoogste prijs: €109,99 - 8 mei 2026
  • Laagste prijs: €41,93 - 30 augustus 2026

Beschrijving

Design: Knop placket, Opgezette zakken; Type sluiting: Knoopsluiting; Voering: Niet gevoerd; Materiaal: Denim; Motief: Effen; Extra's: Applicaties, Vaste grip; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte

Aanvullende informatie

Specificaties: Cartoon Tussenjas blauw denim

maat

, , , ,

afdeling

soort

rubriek

Winkel

kleur

merk

Kleren.com
Logo