Altijd de beste deals op een rij

Slippers Quiksilver Carver

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Slippers Quiksilver Carver - €29,24

29.24

€29,24
Maten: 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Slippers Quiksilver Carver kopen voor slechts €29,24
  • De laagste prijs van Slippers Quiksilver Carver werd gevonden op 22 september 2026 23:58.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Slippers Quiksilver Carver
Laatste updates:
  • €32,00 - 21 september 2026
  • €32,00 - 21 september 2026
  • €32,00 - 20 september 2026
  • €32,00 - 20 september 2026
  • €32,00 - 19 september 2026
  • €32,00 - 19 september 2026
  • €32,00 - 18 september 2026
  • €32,00 - 18 september 2026
Sinds: 12 april 2026
  • Hoogste prijs: €32,27 - 6 juni 2026
  • Laagste prijs: €29,24 - 13 april 2026

Beschrijving

Zacht suède bovenwerk met contrasterende stiksels Fijn geweven nylon pedaal met visgraatstructuur Compressiegevormde, antislip buitenzool met structuur Gevormde tussenzool met geïntegreerde ondersteuning voor voetboog, hiel en voorvoet Geblazen rubberen buitenzool met meerhoekige noppen voor extra tractie

Aanvullende informatie

Specificaties: Slippers Quiksilver Carver

kleur
merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo