Altijd de beste deals op een rij

KOROSHI Tussenjas bruin

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 21%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: KOROSHI Tussenjas bruin - €47,59
Vanaf €47,59

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

ABOUT YOU
🟢 Laagste prijs
Maten: 3×l · l · m · ××l
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
€47,59
€85,99
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je KOROSHI Tussenjas bruin kopen voor slechts €47,59
  • De laagste prijs van KOROSHI Tussenjas bruin werd gevonden op 23 oktober 2026 18:48.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor KOROSHI Tussenjas bruin
Laatste updates:
  • €67,99 - 13 oktober 2026
  • €61,19 - 11 oktober 2026
  • €67,99 - 29 september 2026
  • €54,39 - 25 september 2026
  • €67,99 - 21 september 2026
  • €54,39 - 18 september 2026
  • €67,99 - 15 september 2026
  • €61,19 - 11 september 2026
Sinds: 13 mei 2026
  • Hoogste prijs: €85,99 - 13 mei 2026
  • Laagste prijs: €46,14 - 23 mei 2026

Beschrijving

Design: Ritssluiting, Rechte zoom, Borstzak; Voering: Licht gevoerd; Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden; Pasvorm: Normale pasvorm

Aanvullende informatie

Specificaties: KOROSHI Tussenjas bruin

kleur
maat

, , ,

afdeling

soort

rubriek

Winkel

merk

Kleren.com
Logo