Altijd de beste deals op een rij

Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 36%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit) - €41,25
Vanaf €41,25

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: eu36/uk8 · eu38/uk10 · eu40/uk12 · eu42/uk14 · eu44/uk16 · eu46/uk18 · eu48/uk20
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€41,25
€65,00
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: eu36/uk8 · eu38/uk10 · eu40/uk12 · eu42/uk14 · eu44/uk16 · eu46/uk18 · eu48/uk20
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit) kopen voor slechts €41,25
  • De laagste prijs van Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit) werd gevonden op 25 oktober 2026 13:21.
Merk:
Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit)
Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit)
Laatste updates:
  • €41,25 - 19 oktober 2026
  • €40,50 - 3 augustus 2026
  • €51,50 - 18 juli 2026
  • €51,25 - 9 juli 2026
  • €46,00 - 5 juli 2026
  • €45,50 - 7 juni 2026
  • €45,25 - 22 mei 2026
  • €94,99 - 22 mei 2026
Sinds: 22 mei 2026
  • Hoogste prijs: €94,99 - 22 mei 2026
  • Laagste prijs: €40,50 - 3 augustus 2026

Beschrijving

56% viscose, 40% katoen, 4% elastaan. Stof: Chambray look, Denim, Kledingstuk gewassen, Lyocell. Ontwerp: Logo, Flard. 170gsm. Sluiting: Knoop, Ritsgat. Riemlussen. Lengte: Bijgesneden. Zakken: 2 Voorste zakken, 2 achterste zakken. Waistline: Deel Elastiek.

Aanvullende informatie

Specificaties: Regatta Dames/Dames Shorebella Capri Broek (Wit)

kleur
Winkel

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo