Altijd de beste deals op een rij

Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw - €139,95
Vanaf €139,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Topvintage
🟢 Laagste prijs
Maten: onbekend
1 werkdagVerzending €4,95Retour 30 dgn · €4,95
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Topvintage.
  • Bij topvintage.nl kun je Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw kopen voor slechts €139,95
  • De laagste prijs van Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw werd gevonden op 19 oktober 2026 19:29.
Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw
Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw
Vanaf €139,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw
Laatste updates:
  • €139,95 - 11 juni 2026
  • €111,96 - 7 juni 2026
  • €139,95 - 6 juni 2026
  • €111,96 - 5 juni 2026
  • €139,95 - 29 mei 2026
  • €139,95 - 29 mei 2026
Sinds: 29 mei 2026
  • Hoogste prijs: €139,95 - 29 mei 2026
  • Laagste prijs: €111,96 - 5 juni 2026

Beschrijving

“Swing into denim delight!” Deze swing beauty heeft korte mouwen, een elegante omslagkraag en vaste strikbanden in de taille die zorgen voor een prachtig vrouwelijk silhouet. Vanaf de taille loopt ze uit in een zwierige swingrok die uitnodigt tot een kleine twirl. Ze is uitgevoerd in een luchtige, soepele blauwe stofmix met een chambray-look, verrijkt met een vleugje viscose (stretcht amper), waardoor ze niet alleen fantastisch oogt maar ook heerlijk draagt. Perfect voor dansvloeren, diner dates en alles daartussenin. * Swing stijl * Korte mouwtjes * Gevoerde overslag top  * Omslagkraag * Vaste strikbanden voor een extra 'snatched' taille * Blinde rits aan de achterzijde * Valt bij een lengte van 1,70 m over de knie * Exclusief bij Topvintage verkrijgbaar

Aanvullende informatie

Specificaties: Topvintage exclusive ~ Emma swing jurk in blauw

kleur
afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo