Altijd de beste deals op een rij

Damesbroek fransa Ariana 2

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 62%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damesbroek fransa Ariana 2 - €22,79
Vanaf €22,79
Laagste prijs geldt voor maat ××l

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs · maat ××l
Maten: s · ××l
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
vanaf €22,79
€59,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damesbroek fransa Ariana 2 kopen voor slechts €22,79
  • De laagste prijs van Damesbroek fransa Ariana 2 werd gevonden op 23 oktober 2026 18:34.
Merk:
Damesbroek fransa Ariana 2
Vanaf €22,79
Laagste prijs geldt voor maat ××l

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damesbroek fransa Ariana 2
Laatste updates:
  • €22,79 - 13 oktober 2026
  • €22,41 - 12 oktober 2026
  • €21,09 - 30 september 2026
  • €20,75 - 25 september 2026
  • €18,29 - 23 september 2026
  • €32,80 - 22 september 2026
  • €19,77 - 11 september 2026
  • €19,90 - 28 augustus 2026
Sinds: 30 mei 2026
  • Hoogste prijs: €60,45 - 30 mei 2026
  • Laagste prijs: €16,24 - 1 juli 2026

Beschrijving

Ontdek de damesbroek Fransa Ariana 2, een must-have van het merk Fransa voor moderne en elegante vrouwen. Deze broek combineert perfect stijl en comfort om je te begeleiden in al je dagelijkse avonturen.Gemaakt door het gerenommeerde merk Fransa, belichaamt deze broek al het vakmanschap en de expertise van het merk in de vrouwelijke mode. Het onderscheidt zich door zijn perfecte pasvorm en onberispelijke kwaliteit, voor een look die zowel trendy als duurzaam is.De damesbroek Fransa Ariana 2 is ontworpen om zich aan te passen aan alle lichaamstypes dankzij de flatterende snit en de elastische taille. Het zit perfect om je vormen en biedt je optimaal comfort gedurende de dag.Deze broek is ook voorzien van vrouwelijke details die je zeker zult waarderen, zoals de zijzakken en de kleine splitjes bij de enkels. Deze subtiele accenten geven een originele touch aan deze klassieke broek en maken het een onmisbaar stuk in je garderobe.Je kunt deze broek gemakkelijk combineren met al je outf...

Aanvullende informatie

Specificaties: Damesbroek fransa Ariana 2

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo