Altijd de beste deals op een rij

Urban Classics BH beige / lavendel / wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 61%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Urban Classics BH beige / lavendel / wit - €12,99
Vanaf €12,99
Laagste prijs geldt voor maat 90

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

ABOUT YOU
🟢 Laagste prijs · maat 90
Maten: 100 · 75 · 80 · 90
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
vanaf €12,99
€32,99
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je Urban Classics BH beige / lavendel / wit kopen voor slechts €12,99
  • De laagste prijs van Urban Classics BH beige / lavendel / wit werd gevonden op 21 september 2026 11:54.
Urban Classics BH  beige / lavendel / wit
Urban Classics BH beige / lavendel / wit
Vanaf €12,99
Laagste prijs geldt voor maat 90

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Urban Classics BH beige / lavendel / wit
Laatste updates:
  • €12,99 - 9 september 2026
  • €14,49 - 6 september 2026
  • €22,99 - 4 september 2026
  • €20,99 - 20 augustus 2026
  • €19,49 - 10 juli 2026
  • €18,14 - 7 juli 2026
  • €14,49 - 2 juni 2026
  • €32,99 - 2 juni 2026
Sinds: 2 juni 2026
  • Hoogste prijs: €32,99 - 2 juni 2026
  • Laagste prijs: €12,99 - 9 september 2026

Beschrijving

Cup soorten: Soft cup bh; Soort bandjes: Normale bandjes; Bh/bikini type: Bustier; Beugel: Zonder beugel; Motief: Color-Blocking; Extra's: Lichte stof, Tricolor look

Aanvullende informatie

Specificaties: Urban Classics BH beige / lavendel / wit

maat

, , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo