Altijd de beste deals op een rij

Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 48%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak - €29,50
Vanaf €29,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak kopen voor slechts €29,50
  • De laagste prijs van Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak werd gevonden op 21 oktober 2026 17:31.
Merk:
Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak
Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak
Laatste updates:
  • €29,50 - 19 oktober 2026
  • €31,00 - 25 september 2026
  • €30,88 - 18 september 2026
  • €33,09 - 13 september 2026
  • €34,89 - 4 september 2026
  • €31,70 - 29 augustus 2026
  • €27,00 - 23 augustus 2026
  • €30,83 - 15 augustus 2026
Sinds: 4 juni 2026
  • Hoogste prijs: €56,90 - 4 juni 2026
  • Laagste prijs: €21,96 - 17 juni 2026

Beschrijving

Omarm comfort en stijl met onze Half Zip Sweatshirt, ontworpen voor de moderne vrouw. Dit casual stuk heeft een pluche breiwerk dat zacht aanvoelt op de huid en biedt een regular fit voor gemakkelijk draagcomfort. De ritskraag voegt een trendy tintje toe, waardoor het perfect is voor lagen of om solo te dragen. Met lange mouwen en een handige zak, combineert deze sweatshirt met een effen patroon moeiteloos functionaliteit met mode. Ideaal voor ontspannen uitjes of loungen thuis, is deze sweatshirt een veelzijdige aanvulling op je garderobe. Verhoog je dagelijkse look met dit chique en comfortabele stuk vandaag nog!

Aanvullende informatie

Specificaties: Ritskraag Pluche Gebreide Sweater met Zak

kleur
Winkel

maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo