Altijd de beste deals op een rij

Damestrainers Ecco Biom Energi Lea

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damestrainers Ecco Biom Energi Lea - €105,31

Oorspronkelijke prijs was: €151.25.Huidige prijs is: €105.31.

€105,31 €151,25
Maten: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damestrainers Ecco Biom Energi Lea kopen voor slechts €105,31
  • De laagste prijs van Damestrainers Ecco Biom Energi Lea werd gevonden op 21 september 2026 03:06.
Merk:
Damestrainers Ecco Biom Energi Lea
Damestrainers Ecco Biom Energi Lea

Oorspronkelijke prijs was: €151.25.Huidige prijs is: €105.31.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damestrainers Ecco Biom Energi Lea
Laatste updates:
  • €102,45 - 20 september 2026
  • €150,00 - 20 september 2026
  • €102,45 - 19 september 2026
  • €150,00 - 18 september 2026
  • €102,45 - 17 september 2026
  • €150,00 - 17 september 2026
  • €102,45 - 16 september 2026
  • €150,00 - 16 september 2026
Sinds: 31 maart 2026
  • Hoogste prijs: €151,25 - 31 maart 2026
  • Laagste prijs: €99,65 - 2 juli 2026

Beschrijving

Ontdek onze sneaker lifestyle ECCO BIOM ENERGI die je zal begeleiden van avontuur in de buitenlucht tot de straten van de stad. Deze lage sneaker is veelzijdig en effectief, met een elegante, stedelijke stijl en een praktisch ontwerp geïnspireerd op de natuur. Ontworpen met BIOM® NATURAL MOTION® om een natuurlijkere beweging tijdens je avonturen aan te moedigen.Gemaakt van hoogwaardig premium leerGevoerde hiel en zachte textielen voering voor comfort en ademend vermogenGemakkelijk aan te passen met textielen veters voor een veilige pasvormSuperzachte textielen voering en uitneembare textielen inlegzoolBuitenzool van PU/rubber voor duurzaamheid en grip met een robuust loopvlak voor tractie en stabiliteit op alle terreinenOntworpen met BIOM® NATURAL MOTION® om een natuurlijkere beweging voor optimaal comfort aan te moedigen

Aanvullende informatie

Specificaties: Damestrainers Ecco Biom Energi Lea

kleur
merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo