Altijd de beste deals op een rij

Maje bruine frames voor vrouwenvrouw

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 62%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Maje bruine frames voor vrouwenvrouw - €56,95
Vanaf €56,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: onesize
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€56,95
€150,00
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales.
  • Bij secretsales.nl kun je Maje bruine frames voor vrouwenvrouw kopen voor slechts €56,95
  • De laagste prijs van Maje bruine frames voor vrouwenvrouw werd gevonden op 23 oktober 2026 08:47.
Merk:
Maje bruine frames voor vrouwenvrouw
Maje bruine frames voor vrouwenvrouw

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Maje bruine frames voor vrouwenvrouw
Laatste updates:
  • €56,95 - 5 augustus 2026
  • €49,95 - 13 juni 2026
  • €150,00 - 13 juni 2026
Sinds: 13 juni 2026
  • Hoogste prijs: €150,00 - 13 juni 2026
  • Laagste prijs: €49,95 - 13 juni 2026

Beschrijving

Maje Optical Frame MJ1012 202 52 Extras: Geen extra's Frame kleur: Bruin Frame materiaal: Acetaat Glas kleur: Demo glazen Glas materiaal: Kunststof Stijl: ovaal Glas-Effect: Geen extra's bescherming: Geen Glas breedte: 52 Glas hoogte: 42 Web breedte: 17 Tempel Lengte: 135 Veer Scharnier: Nee Leveringsomvang: Etui Frame Stijl: Full-Rim

Aanvullende informatie

Specificaties: Maje bruine frames voor vrouwenvrouw

kleur
maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo