Altijd de beste deals op een rij

Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw - €89,90
Vanaf €89,90

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 000
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw kopen voor slechts €89,90
  • De laagste prijs van Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw werd gevonden op 22 september 2026 11:21.
Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw
Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw
Laatste updates:
  • €89,90 - 17 juni 2026
  • €89,90 - 17 juni 2026
Sinds: 17 juni 2026
  • Hoogste prijs: €89,90 - 17 juni 2026
  • Laagste prijs: €89,90 - 17 juni 2026

Beschrijving

Ga voor een opvallend accent bij je outfit met deze lichtblauwe schoudertas van Tommy Jeans. Het compacte formaat, de speelse zebraprint en de zilverkleurige details geven de tas een frisse, moderne uitstraling. Ideaal als je alleen je essentials wilt meenemen, maar toch iets zoekt dat echt opvalt.Praktische details met een speelse twist Klein formaat met een hoogte van 20 cm en breedte van 33 cm, handig voor telefoon, pasjes, sleutels en een klein make-up tasje Schoudertas uit de Rebel collectie, met lichtblauwe kleur en opvallende dierenprint voor een uitgesproken look Vaste schouderband voor een stabiele pasvorm op de schouder Ritssluiting over de bovenkant zodat je spullen goed opgeborgen blijven Zilverkleurige hardware voor een nette en moderne afwerkingKlaar voor festival en vrije tijdDeze tas is gemaakt voor momenten waarop je handen vrij wilt houden en alleen het belangrijkste meeneemt. Denk aan een festival, een concert of een dagje weg. Door het kleine formaat voelt de tas licht aan, terwijl de opvallende zebraprint en de lichtblauwe kleur zorgen dat hij duidelijk zichtbaar blijft.Tommy Jeans stijl en kwaliteitTommy Jeans staat bekend om een frisse, jonge stijl met herkenbare details. De tassen zijn ontworpen met aandacht voor vorm en dagelijks gebruik, zodat je lang plezier hebt van je aankoop. Met deze schoudertas voeg je een item toe dat past bij de moderne, sportieve uitstraling waar Tommy Jeans om bekend staat.Een compacte tas die je basics bij elkaar houdt en tegelijk een duidelijk stijlstatement maakt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Tommy Jeans schoudertas TJW Icon met zebraprint lichtblauw

kleur
merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo