Altijd de beste deals op een rij

Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 48%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt - €23,90
Vanaf €23,90

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€23,90
€33,50
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: l · m · s · ×l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, V&D.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt kopen voor slechts €23,90
  • De laagste prijs van Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt werd gevonden op 25 oktober 2026 19:35.
Merk:
Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt
Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt
Laatste updates:
  • €23,90 - 25 oktober 2026
  • €22,90 - 18 oktober 2026
  • €30,72 - 25 september 2026
  • €30,56 - 18 september 2026
  • €31,00 - 13 september 2026
  • €33,78 - 4 september 2026
  • €30,67 - 29 augustus 2026
  • €25,27 - 22 augustus 2026
Sinds: 25 juni 2026
  • Hoogste prijs: €45,90 - 25 juni 2026
  • Laagste prijs: €22,90 - 18 oktober 2026

Beschrijving

Dit T-shirt heeft een reguliere pasvorm en een standaard lengte met een effen, solide oppervlak. Het is gemaakt van een gebreide lycra jersey-mix van polyester en elastaan, wat de stof rek en een soepele touch geeft. De V-hals is netjes afgewerkt en de korte mouwen houden de silhouet eenvoudig. De stijl is om over het hoofd aan te trekken met elastisch comfort ingebouwd in de stof en constructie.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames Effen V-Hals Korte Mouwen T-Shirt

Winkel

, ,

maat

, , ,

afdeling

soort

rubriek

kleur

merk

Kleren.com
Logo