Altijd de beste deals op een rij

Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 51%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek - €24,50
Vanaf €24,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
To Be Dressed
Maten: l · m · s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, V&D.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek kopen voor slechts €24,50
  • De laagste prijs van Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek werd gevonden op 21 oktober 2026 18:49.
Merk:
Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek
Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek
Laatste updates:
  • €24,50 - 18 oktober 2026
  • €36,45 - 25 september 2026
  • €36,46 - 18 september 2026
  • €45,16 - 13 september 2026
  • €49,09 - 4 september 2026
  • €45,09 - 29 augustus 2026
  • €39,13 - 23 augustus 2026
  • €30,30 - 25 juni 2026
Sinds: 25 juni 2026
  • Hoogste prijs: €50,50 - 25 juni 2026
  • Laagste prijs: €24,50 - 18 oktober 2026

Beschrijving

Deze broek is gesneden in een wijd poot silhouet met een lange lengte en een ontspannen pasvorm door het been. De geweven polyesterstof heeft een gestructureerd oppervlak en een lichte gewicht, wat het kledingstuk een gestructureerde maar lichte uitstraling geeft. Een elastische tailleband met een trekkoordsluiting zorgt ervoor dat de taille comfortabel kan worden aangepast, terwijl de effen afwerking het ontwerp eenvoudig en strak houdt. De broek is om te trekken en heeft geen zichtbare sluiting, met de brede vorm die recht van de taille valt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames Wijd-Pijpen Geweven Broek

kleur
Winkel

, ,

maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo