Altijd de beste deals op een rij

Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 53%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit) - €124,00
Vanaf €124,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: eu40.5/uk7
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€124,00
€264,99
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: eu40.5/uk7
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€124,00
€264,99
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit) kopen voor slechts €124,00
  • De laagste prijs van Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit) werd gevonden op 22 september 2026 15:05.
Merk:
Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit)
Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit)
Vanaf €124,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit)
Laatste updates:
  • €124,00 - 21 september 2026
  • €124,25 - 19 september 2026
  • €193,75 - 13 september 2026
  • €194,00 - 9 september 2026
  • €194,25 - 26 augustus 2026
  • €194,75 - 20 augustus 2026
  • €194,00 - 12 augustus 2026
  • €194,25 - 6 augustus 2026
Sinds: 28 juni 2026
  • Hoogste prijs: €263,99 - 28 juni 2026
  • Laagste prijs: €124,00 - 21 september 2026

Beschrijving

Bovenwerk: Mesh, Synthetisch Leer. Binnenzool: Synthetisch. Buitenzool: Synthetisch. 6 Oogjes. Flexibele, Gevoerde Enkellijn, Veilige Pasvorm. Chunky Plat. Snit: Lage Snit. Ontwerp: Chunky, Geperst, Logo, Laag Profiel. Neusstijl: Rond. Zolenkenmerken: Chunky Zool, Duurzaam. Sluiting: Vetersluiting.

Aanvullende informatie

Specificaties: Hugo Dames Leon Runn Sneakers (Wit)

kleur
Winkel

,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo