Altijd de beste deals op een rij

Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 53%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt - €29,93

Oorspronkelijke prijs was: €64.01.Huidige prijs is: €29.93.

Beste deal op: Secret Sales
3-5 dagen in huis
Bestel bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, Secret Sales, V&D.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt kopen voor slechts €29,93
  • De laagste prijs van Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt werd gevonden op 24 augustus 2026 22:59.
Merk:
Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt
Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt

Oorspronkelijke prijs was: €64.01.Huidige prijs is: €29.93.

Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt Prijzen

€29,93 €54,42
€29,93 €54,42

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt
Laatste updates:
  • €29,93 - 22 augustus 2026
  • €33,95 - 15 augustus 2026
  • €35,48 - 6 augustus 2026
  • €34,65 - 30 juli 2026
  • €35,82 - 24 juli 2026
  • €35,09 - 18 juli 2026
  • €35,68 - 9 juli 2026
  • €35,20 - 2 juli 2026
Sinds: 2 juli 2026
  • Hoogste prijs: €64,01 - 2 juli 2026
  • Laagste prijs: €29,93 - 22 augustus 2026

Beschrijving

Deze heren sweatshirt is gesneden in een reguliere pasvorm met een rechte, reguliere lengte-silhouet. Het is gemaakt van polyester in een pluche weefsel, waardoor het oppervlak een zachte, gestructureerde hand voelt. Het ontwerp heeft lange mouwen en een ritskraag die aan de voorkant sluit met een volledige rits. De stevige constructie blijft eenvoudig met schone naden en een track-top profiel.

Aanvullende informatie

Specificaties: Heren Pluche Rits-Voorkant Sweatshirt

Winkel

, ,

maat

, , , ,

afdeling

soort

rubriek

kleur

merk

Kleren.com
Logo