Altijd de beste deals op een rij

Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw) - €111,25

111.25

Beste deal op: To Be Dressed
1-5 dagen in huis
Bestel bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw) kopen voor slechts €111,25
  • De laagste prijs van Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw) werd gevonden op 26 augustus 2026 21:28.
Merk:
Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw)
Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw)

Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw) Prijzen

€111,25 €234,99
€111,25 €234,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw)
Laatste updates:
  • €111,25 - 21 augustus 2026
  • €111,00 - 17 augustus 2026
  • €112,25 - 23 juli 2026
  • €111,50 - 18 juli 2026
  • €111,00 - 9 juli 2026
  • €123,50 - 8 juli 2026
  • €234,99 - 8 juli 2026
Sinds: 8 juli 2026
  • Hoogste prijs: €234,99 - 8 juli 2026
  • Laagste prijs: €111,00 - 9 juli 2026

Beschrijving

Bovenwerk: Leer, Nubuck. Tussenzool: EVA (Ethyleen Vinyl Acetaat). Buitenlaag: Hoge Grip, Rubber. 5 Oogjes. Stoftechnologie: Waterdicht. Enksteun, Veilige Pasvorm. Plat. Snit: Midden Snit. Ontwerp: Contrast, Stiksel. Teenvorm: Rond. Sluiting: Vetersluiting.

Aanvullende informatie

Specificaties: Oboz Dames Sapphire Nubuck Wandelschoenen (Blauw)

kleur
Winkel

,

afdeling

maat

rubriek

soort

merk

Kleren.com
Logo