Altijd de beste deals op een rij

Dames Hoodie Miss Tee Babygal

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 35%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames Hoodie Miss Tee Babygal - €32,30
Vanaf €32,30

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: ×s
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€32,30
€49,90
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Dames Hoodie Miss Tee Babygal kopen voor slechts €32,30
  • De laagste prijs van Dames Hoodie Miss Tee Babygal werd gevonden op 21 september 2026 07:52.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames Hoodie Miss Tee Babygal
Laatste updates:
  • €32,30 - 11 september 2026
  • €33,50 - 11 september 2026
  • €33,64 - 5 september 2026
  • €34,17 - 30 augustus 2026
  • €34,71 - 28 augustus 2026
  • €34,89 - 11 augustus 2026
  • €34,34 - 8 augustus 2026
  • €33,81 - 4 augustus 2026
Sinds: 2 april 2026
  • Hoogste prijs: €49,90 - 24 juli 2026
  • Laagste prijs: €32,30 - 11 september 2026

Beschrijving

De Miss Tee Babygal dames hoodie is de perfecte mix van comfort en vrouwelijke stijl. Met het bekende merk Miss Tee is dit sweatshirt ontworpen voor vrouwen die hun uiterlijk belangrijk vinden. Dit sweatshirt is een essentiële toevoeging aan de garderobe van elke vrouw.Dit sweatshirt is gemaakt van hoogwaardige materialen, voelt zacht aan en biedt optimaal comfort terwijl het toch ademend blijft. Dankzij de verstelbare capuchon kun je jezelf beschermen tegen de elementen en tegelijkertijd een casual touch aan je outfit toevoegen. Het stijlvolle ontwerp van dit sweatshirt wordt aangevuld met een slanke pasvorm die met het vrouwelijke silhouet versterkt.Of je nu sport of thuis ontspant, de Miss Tee Babygal dames hoodie is de perfecte keuze. Dankzij het veelzijdige ontwerp kun je hem dragen met een legging voor een casual look of combineren met een jeans voor een gekledere outfit. Je kunt hem ook over een jurk dragen voor een vleugje comfort en stijl.Het sweatshirt is verkrijgbaar i...

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames Hoodie Miss Tee Babygal

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo