Altijd de beste deals op een rij

Basic shirt met boothals

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Basic shirt met boothals - €10,00
Vanaf €10,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Street One
🟢 Laagste prijs
Maten: 42 · 44 · 46
3-4 werkdagenVerzending €3,99Retour 30 dgn (gratis)
€10,00
€19,99
Bekijk bij Street One
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Street One.
  • Bij street-one.nl kun je Basic shirt met boothals kopen voor slechts €10,00
  • De laagste prijs van Basic shirt met boothals werd gevonden op 22 september 2026 17:42.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Basic shirt met boothals
Laatste updates:
  • €10,00 - 30 juli 2026
  • €14,00 - 26 juli 2026
  • €19,99 - 25 juli 2026
  • €14,00 - 15 juli 2026
Sinds: 15 juli 2026
  • Hoogste prijs: €19,99 - 25 juli 2026
  • Laagste prijs: €10,00 - 30 juli 2026

Beschrijving

Het basic Shirt van Street One Studio voor dames heeft een moderne geribbelde textuur en een figuurflatterend silhouet. De boothals geeft het ontwerp een vrouwelijke, lichte look. De katoenen stof met stretch zorgt voor een comfortabele pasvorm. Een veelzijdige allrounder voor stijlvolle casual looks.

Aanvullende informatie

Specificaties: Basic shirt met boothals

kleur
maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo