Altijd de beste deals op een rij

Shirt TBS Calelcha

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 25%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Shirt TBS Calelcha - €41,45

Oorspronkelijke prijs was: €54.99.Huidige prijs is: €41.45.

Beste deal op: Sneakin
snel in huis
Bestel bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Shirt TBS Calelcha kopen voor slechts €41,45
  • De laagste prijs van Shirt TBS Calelcha werd gevonden op 24 augustus 2026 09:53.
Merk:
Shirt TBS Calelcha

Oorspronkelijke prijs was: €54.99.Huidige prijs is: €41.45.

Shirt TBS Calelcha Prijzen

Shirt TBS Calelcha
Levertijd: snel
€41,45 €54,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Shirt TBS Calelcha
Laatste updates:
  • €41,45 - 11 augustus 2026
  • €40,81 - 8 augustus 2026
  • €40,20 - 4 augustus 2026
  • €54,99 - 4 augustus 2026
Sinds: 4 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €54,99 - 4 augustus 2026
  • Laagste prijs: €40,20 - 4 augustus 2026

Beschrijving

Deze kortekraag overhemd in een kaki tint heeft een uitstraling die makkelijk te combineren is. Het is geschikt voor zowel dagelijks gebruik als voor meer formele gelegenheden in het voorjaar-zomer seizoen. Om de looks te variëren, kan het solo worden gedragen of open over een T-shirt.Snit: Comfortabele snitSluiting: KnopsluitingKraag / Uitsnijding: KnopkraagMouwen: Korte mouwenZakken: Borstzak(ken)

Aanvullende informatie

Specificaties: Shirt TBS Calelcha

kleur
Winkel

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo