Altijd de beste deals op een rij

Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames - €59,95
Vanaf €59,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Bomont
🟢 Laagste prijs
Maten: onesize
1-4 werkdagenGratis verzendingRetour 30 dgn · €4,95
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Bomont.
  • Bij bomont.nl kun je Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames kopen voor slechts €59,95
  • De laagste prijs van Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames werd gevonden op 24 september 2026 13:56.
Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames
Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames
Laatste updates:
  • €59,95 - 16 september 2026
  • €53,96 - 15 september 2026
  • €59,95 - 14 september 2026
  • €53,96 - 12 september 2026
  • €59,95 - 9 augustus 2026
  • €59,95 - 9 augustus 2026
Sinds: 9 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €59,95 - 9 augustus 2026
  • Laagste prijs: €53,96 - 12 september 2026

Beschrijving

Cape Wendy met Kunstbont van Rino & Pelle heeft een effen uitvoering met lange mouwen en een royale, soepel vallende pasvorm. De brede kraag met kunstbont geeft extra comfort, de franjes zorgen voor een nette afwerking. Draag open over een blouse voor een trendy uitstraling.

Aanvullende informatie

Specificaties: Rino & Pelle Cape Wendy met Kunstbont Beige dames

kleur
Winkel

maat

afdeling

soort

merk

rubriek

Kleren.com
Logo