Altijd de beste deals op een rij

Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart - €97,99
Vanaf €97,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 38 · 39 · 41 · 42 · 43
1 - 2 dagenVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€97,99
€139,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart kopen voor slechts €97,99
  • De laagste prijs van Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart werd gevonden op 23 oktober 2026 05:07.
Merk:
Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart
Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart
Laatste updates:
  • €97,99 - 15 augustus 2026
  • €139,99 - 15 augustus 2026
Sinds: 15 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €139,99 - 15 augustus 2026
  • Laagste prijs: €97,99 - 15 augustus 2026

Beschrijving

Met deze zwarte suède dames sneakers van Notre-V voeg je een comfortabele basis toe aan je dagelijkse outfits. Het lage model met ronde neus en subtiele plateauzool geeft een moderne uitstraling, terwijl de klassieke vetersluiting zorgt voor een tijdloze look. De zwarte kleur maakt deze sneakers makkelijk te combineren met je favoriete jeans, jurk of warme trui.Comfort bij elke stap Gemaakt van zacht suède aan de buitenkant voor een verzorgde, rijke uitstraling Leren voering die soepel om je voet sluit en prettig aanvoelt Uitneembaar voetbed, handig als je eigen inlegzolen draagt EVA binnenzool voor een licht en dempend gevoel tijdens het lopen Rubberen zool voor goede grip op verschillende ondergronden Normale leest en pasvorm, dit artikel valt normaal Lage sneaker met plateauzool voor net wat extra hoogte zonder hakVeelzijdig in het dagelijks gebruikDeze sneakers zijn ideaal voor een dag in de stad, naar je werk of een casual afspraak. De combinatie van suède, leer en de stevige zool maakt ze geschikt voor dagelijks gebruik in de herfst en winter.Notre-V als vertrouwde keuzeNotre-V ontwerpt schoenen met aandacht voor pasvorm en materialen, zodat je de hele dag door prettig loopt. De collectie richt zich op moderne, draagbare modellen die goed aansluiten bij een eigentijdse garderobe.Een stijlvaste keuze die je keer op keer uit de kast pakt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Notre-V Sneakers Anemone-63 Zwart

kleur
maat

, , , ,

afdeling

rubriek

soort

merk

Winkel

Kleren.com
Logo