Altijd de beste deals op een rij

Elvy Riemen 20770 Zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Elvy Riemen 20770 Zwart - €27,99
Vanaf €27,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 105 · 85 · 95
1 - 2 dagenVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€27,99
€39,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Elvy Riemen 20770 Zwart kopen voor slechts €27,99
  • De laagste prijs van Elvy Riemen 20770 Zwart werd gevonden op 23 september 2026 18:10.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Elvy Riemen 20770 Zwart
Laatste updates:
  • €27,99 - 17 augustus 2026
  • €39,99 - 17 augustus 2026
Sinds: 17 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €39,99 - 17 augustus 2026
  • Laagste prijs: €27,99 - 17 augustus 2026

Beschrijving

Geef je outfit een duidelijke finishing touch met deze leren damesriem van Elvy. De riem is uitgevoerd in zwart leer en heeft bijpassende zwarte hardware, waardoor hij eenvoudig te combineren is met verschillende kledingstijlen. Opvallend detail zijn de stervormige uitsnijdingen in het leer, die direct wat extra karakter geven aan je look. Draag de riem in je taille over een jurk of lange blouse, of juist in de lussen van je jeans als broekriem.Kenmerken van de zwarte leren riem Gemaakt van leer voor een stevige en soepele pasvorm Zwarte kleur en zwarte hardware voor een rustig en tijdloos geheel Stervormige uitsnijdingen in het leer als speels detail Geschikt als broekriem, bijvoorbeeld in een jeans of pantalon Past ook goed om de taille, bijvoorbeeld over een jurk of blazer Effen uitvoering, waardoor de riem makkelijk te combineren isVoor dagelijkse en bijzondere momentenDeze Elvy riem is geschikt voor alledaagse outfits en voor momenten waarop je net iets meer aandacht aan je kleding wilt geven. Of je nu kiest voor een stoere jeans of een vrouwelijke jurk, de riem helpt je silhouet te definiëren en zorgt voor een verzorgd geheel.Elvy: aandacht voor detailsElvy staat bekend om accessoires met oog voor vormgeving en materiaal. De focus ligt op leer, doordachte details en items die je vaak en lang kunt dragen. Met deze riem kies je voor een betrouwbare aanvulling op je garderobe.Een praktische riem met een opvallend detail, die je keer op keer uit de kast pakt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Elvy Riemen 20770 Zwart

kleur
maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

Winkel

merk

Kleren.com
Logo