Altijd de beste deals op een rij

Josh V Do Vest

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Josh V Do Vest - €159,99
Vanaf €159,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

JHP Fashion
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×s · ×l
2 werkdagenGratis verzending
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij JHP Fashion.
  • Bij jhpfashion.nl kun je Josh V Do Vest kopen voor slechts €159,99
  • De laagste prijs van Josh V Do Vest werd gevonden op 23 september 2026 05:00.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Josh V Do Vest
Laatste updates:
  • €159,99 - 22 augustus 2026
  • €159,99 - 22 augustus 2026
Sinds: 22 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €159,99 - 22 augustus 2026
  • Laagste prijs: €159,99 - 22 augustus 2026

Beschrijving

Do Vest , Ecru Maatadvies: Valt normaal, ga voor je gebruikelijke maat; zit je tussen twee maten, kies dan de grotere voor extra comfort. Het model is 171 cm en draagt maat S. Materiaal: polyester, acryl, wol, elastaan. Dit Vest van Josh V binnen Truien en Vesten geeft elke look een verfijnde, vrouwelijke touch. De fijngebreide kwaliteit, klassieke kraag en doorlopende knoopsluiting zorgen voor een nette uitstraling, terwijl de lange mouwen comfort bieden. Op de borst prijkt een subtiel JV-monogram en bij de zoom een klein goudkleurig logodetail. De ecru tint combineert gemakkelijk met denim, pantalon of midi-rok. Why-buy: veelzijdig te stylen, draagbaar als top of als licht laagje, en direct klaar voor werk of

Aanvullende informatie

Specificaties: Josh V Do Vest

kleur
Winkel

maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo