Altijd de beste deals op een rij

Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals - €59,99
Vanaf €59,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 3×l · ××l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€59,99
€99,99
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: 3×l · ××l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€59,99
€99,99
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals kopen voor slechts €59,99
  • De laagste prijs van Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals werd gevonden op 23 september 2026 14:22.
Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals
Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals
Laatste updates:
  • €59,99 - 23 augustus 2026
  • €99,99 - 22 augustus 2026
Sinds: 22 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €99,99 - 22 augustus 2026
  • Laagste prijs: €59,99 - 23 augustus 2026

Beschrijving

Voeg een verfijnde en moderne touch toe aan je garderobe met de Smashed Lemon Gebreide Jurk met Hoge Hals. Deze stijlvolle jurk is ontworpen voor de modebewuste vrouw die comfort en elegantie wil combineren. De jurk heeft een hoge hals met knopen aan de zijkant, waardoor je de hals zo ver kunt openen als je wilt, voor een veelzijdige look. De jurk is kort met een lengte boven de knie en heeft lange mouwen, perfect voor zowel formele als informele gelegenheden. De bijgeleverde riem van dezelfde stof accentueert je silhouet en geeft je de mogelijkheid om je taille te benadrukken. De ribstructuur op de hals, manchetten en zoom geeft de jurk een verfijnde textuur en zorgt voor een nauwsluitende pasvorm. Deze gebreide jurk is gemaakt van een hoogwaardige wolblend in een stijlvolle zandkleur, waardoor je zowel warm als modieus blijft tijdens de koudere maanden.    Belangrijkste kenmerken: * Gemaakt van een hoogwaardige wolblend voor ultiem comfort en warmte * Hoge hals met knopen

Aanvullende informatie

Specificaties: Smashed Lemon 24621 beige gebreide jurk met hoge hals

kleur
Winkel

,

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo