Altijd de beste deals op een rij

Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 45%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag - €67,48

Oorspronkelijke prijs was: €122.70.Huidige prijs is: €67.48.

Beste deal op: Secret Sales
3-5 dagen in huis
Bestel bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag kopen voor slechts €67,48
  • De laagste prijs van Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag werd gevonden op 24 augustus 2026 11:35.
Merk:
Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag
Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag

Oorspronkelijke prijs was: €122.70.Huidige prijs is: €67.48.

Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag Prijzen

€67,48 €122,70
€67,48 €122,70
€67,48 €122,70

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag
Laatste updates:
  • €67,48 - 23 augustus 2026
  • €122,70 - 22 augustus 2026
Sinds: 22 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €122,70 - 22 augustus 2026
  • Laagste prijs: €67,48 - 23 augustus 2026

Beschrijving

Deze lange blazer is vervaardigd uit geweven polyester satijn met een gladde oppervlakte en een subtiele glans. Het heeft een reguliere pasvorm en een rechte silhoeët die tot een verlengde lengte valt. De sjaalkraag vormt het voorpand en het stuk sluit met een knoopsluiting. Lange mouwen en klepzakken completeren de constructie, terwijl de effen afwerking het ontwerp schoon en ingetogen houdt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Lange Satijnen Blazer met Sjaalkraag

kleur
Winkel

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo