Altijd de beste deals op een rij

Piedro 70037N Sneakers

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Piedro 70037N Sneakers - €129,95
Vanaf €129,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Topshoe
🟢 Laagste prijs
Maten: 28
1-3 werkdagenGratis verzendingRetour 14 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Topshoe.
  • Bij topshoe.nl kun je Piedro 70037N Sneakers kopen voor slechts €129,95
  • De laagste prijs van Piedro 70037N Sneakers werd gevonden op 22 september 2026 06:03.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Piedro 70037N Sneakers
Laatste updates:
  • €129,95 - 19 september 2026
  • €109,95 - 18 september 2026
  • €129,95 - 26 augustus 2026
  • €109,95 - 25 augustus 2026
  • €129,95 - 25 augustus 2026
  • €129,95 - 15 augustus 2026
  • €109,95 - 15 augustus 2026
  • €129,95 - 26 juli 2026
Sinds: 1 april 2026
  • Hoogste prijs: €129,95 - 21 mei 2026
  • Laagste prijs: €77,97 - 16 juni 2026

Beschrijving

De 70037N 6056 van Piedro is een echte blikvanger. De 70037N 6056 is uitgevoerd in de kleur Blauw/combi. Bekijk ook onze overige collectie van Piedro onze webshop!

Aanvullende informatie

Specificaties: Piedro 70037N Sneakers

kleur
maat

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo