Altijd de beste deals op een rij

Berkelmans Braselton Sneakers

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 7%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Berkelmans Braselton Sneakers - €129,95
Vanaf €129,95
Laagste prijs geldt voor maat 41

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Topshoe
🟢 Laagste prijs · maat 41
Maten: 41 · 43 · 44
1-3 werkdagenGratis verzendingRetour 14 dgn (gratis)
vanaf €129,95
Bekijk bij Topshoe
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Topshoe.
  • Bij topshoe.nl kun je Berkelmans Braselton Sneakers kopen voor slechts €129,95
  • De laagste prijs van Berkelmans Braselton Sneakers werd gevonden op 22 september 2026 10:52.
Merk:
Berkelmans Braselton Sneakers
Vanaf €129,95
Laagste prijs geldt voor maat 41

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Berkelmans Braselton Sneakers
Laatste updates:
  • €129,95 - 11 september 2026
  • €139,95 - 26 augustus 2026
  • €129,95 - 25 augustus 2026
  • €139,95 - 25 augustus 2026
  • €139,95 - 15 augustus 2026
  • €139,95 - 12 augustus 2026
  • €97,46 - 25 april 2026
Sinds: 25 april 2026
  • Hoogste prijs: €139,95 - 12 augustus 2026
  • Laagste prijs: €97,46 - 25 april 2026

Beschrijving

De Braselton 2411557247 van Berkelmans is een echte blikvanger. De Braselton 2411557247 is uitgevoerd in de kleur Wit combi (2411557247). Bekijk ook onze overige collectie van Berkelmans op onze webshop!

Aanvullende informatie

Specificaties: Berkelmans Braselton Sneakers

kleur
maat

, ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo