Altijd de beste deals op een rij

Elvy Riemen 30190 Goudkleurig

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Elvy Riemen 30190 Goudkleurig - €27,99
Vanaf €27,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 105 · 95
1 - 2 dagenVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€27,99
€39,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Elvy Riemen 30190 Goudkleurig kopen voor slechts €27,99
  • De laagste prijs van Elvy Riemen 30190 Goudkleurig werd gevonden op 23 september 2026 18:14.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Elvy Riemen 30190 Goudkleurig
Laatste updates:
  • €27,99 - 27 augustus 2026
  • €39,99 - 27 augustus 2026
  • €27,99 - 25 augustus 2026
  • €39,99 - 25 augustus 2026
  • €27,99 - 20 augustus 2026
  • €39,99 - 19 augustus 2026
  • €27,99 - 18 augustus 2026
  • €39,99 - 18 augustus 2026
Sinds: 17 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €39,99 - 17 augustus 2026
  • Laagste prijs: €27,99 - 17 augustus 2026

Beschrijving

Geef je outfit in één keer meer uitstraling met deze goudkleurige leren dames riem van Elvy. De subtiele glans en de effen uitvoering maken dit accessoire tot een praktische aanvulling op je dagelijkse garderobe. Of je nu een warme wollen jurk draagt of een oversized trui boven je favoriete jeans, deze riem zorgt voor een nette afwerking van je look.Goudkleurige details voor elke dag Goudkleurige riem met effen ontwerp, geschikt voor verschillende stijlen Gemaakt van leer voor een stevige en soepele pasvorm rond je taille Broekriem, geschikt voor lussen van jeans, chino's en andere broeken Gouden hardware sluit aan bij de kleur van de riem Onderdeel van het assortiment in standaardmaten voor een passende maatkeuzeVan werkdag tot weekendDeze riem draag je net zo makkelijk naar kantoor als tijdens een ontspannen middag in de stad. Door de goudkleurige afwerking geeft hij een eenvoudige outfit een verzorgde indruk, zonder dat het te opvallend wordt. Geschikt als je graag subtiele accenten toevoegt aan je kleding, bijvoorbeeld door je taille te benadrukken over een jurk of lange trui.Elvy als stijlvol accessoiremerkElvy staat bekend om leerwaren met een eigentijdse uitstraling. De collecties combineren praktische ontwerpen met doordachte details, zodat je accessoires lang meegaan. Met deze riem kies je voor een degelijk item dat je vaak kunt dragen.Een goudkleurige riem als deze maakt het eenvoudig om je dagelijkse outfits verzorgd af te ronden.

Aanvullende informatie

Specificaties: Elvy Riemen 30190 Goudkleurig

kleur
maat

,

afdeling

soort

rubriek

Winkel

merk

Kleren.com
Logo