Altijd de beste deals op een rij

MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 11%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart - €24,00
Vanaf €24,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: m · s · ×l
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€24,00
€26,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart kopen voor slechts €24,00
  • De laagste prijs van MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart werd gevonden op 22 september 2026 05:32.
MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart
MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart
Laatste updates:
  • €24,00 - 29 augustus 2026
  • €26,99 - 29 augustus 2026
Sinds: 29 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €26,99 - 29 augustus 2026
  • Laagste prijs: €24,00 - 29 augustus 2026

Beschrijving

Deze zwarte MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedingstop is een fijne basic voor iedere dag. De top is gemaakt van 100% viscose, waardoor de stof soepel valt en prettig aanvoelt op de huid. De korte mouwen en ronde hals geven een rustige, tijdloze uitstraling die gemakkelijk te combineren is met je favoriete broeken en rokken. Dankzij de striksluiting heeft de top een aanpasbare pasvorm die met je buik en lijf meebeweegt tijdens en na de zwangerschap. Handig: dit is voedingkleding, zodat je ook na de bevalling veel draagplezier hebt.Praktische details voor elke dag Zwangerschaps- en voedingstop voor tijdens en na de zwangerschap Effen zwarte kleur, makkelijk te combineren in je garderobe Gemaakt van 100% viscose voor een zachte, soepele stof Korte mouwen en ronde hals voor een rustige, dagelijkse look Striksluiting voor een verstelbare en comfortabele pasvorm Valt normaal volgens het maatadvies Wasbaar op 30 graden en warm strijkbaar (2 punten) Niet drogen in de droogtrommel om de stof mooi te houdenZwangerschapsstijl in het dagelijks levenDeze top komt uit de 'Daily' collectie en is bedoeld voor alledaags gebruik. Draag de top met een zwangerschapsjeans en sneakers voor een ontspannen look of met een nette broek als je wat gekleder voor de dag wilt komen. De voedingsfunctie maakt het gemakkelijk om te borstvoeden wanneer dat nodig is.MAMALICIOUS voor zwangerschap en daarnaMAMALICIOUS ontwerpt kleding speciaal voor zwangerschap en de periode erna. De modellen zijn afgestemd op een groeiende buik en veranderend lichaam, met aandacht voor pasvorm en draaggemak. Zo kun je je comfortabel voelen, terwijl je garderobe past bij jouw stijl.Een praktische, zachte top die je zowel tijdens je zwangerschap als in de voedperiode graag uit de kast pakt.

Aanvullende informatie

Specificaties: MAMALICIOUS zwangerschaps- en voedings cropped top zwart

kleur
maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo