Altijd de beste deals op een rij

Broek Helly Hansen Vinda Light Tur

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 25%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Broek Helly Hansen Vinda Light Tur - €83,01
Vanaf €83,01

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: m
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€83,01
€110,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Broek Helly Hansen Vinda Light Tur kopen voor slechts €83,01
  • De laagste prijs van Broek Helly Hansen Vinda Light Tur werd gevonden op 21 september 2026 08:53.
Broek Helly Hansen Vinda Light Tur
Broek Helly Hansen Vinda Light Tur

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Broek Helly Hansen Vinda Light Tur
Laatste updates:
  • €83,01 - 11 september 2026
  • €83,15 - 5 september 2026
  • €84,34 - 3 september 2026
  • €110,00 - 3 september 2026
  • €85,74 - 21 augustus 2026
  • €110,00 - 21 augustus 2026
  • €79,87 - 8 juli 2026
  • €110,00 - 8 juli 2026
Sinds: 31 maart 2026
  • Hoogste prijs: €110,92 - 31 maart 2026
  • Laagste prijs: €79,87 - 1 juli 2026

Beschrijving

Onze Vinda Light Tur herenbroeken, lichtgewicht maar stevig, zijn ideaal voor wandelen, kamperen, reizen en fietsen in verschillende omstandigheden. Met een UPF 50 zonnebescherming en sneldrogend stretchmateriaal bieden ze comfort en bescherming in droge en warme klimaten. De broeken hebben een slanke pijp, voorgevormde knieën en een kruis om de beweging te verbeteren, evenals een comfortabele elastische taille, riemlussen en twee ritszakken voor veilige opslag. Pasvorm : Aansluitend Kenmerken : 2-dimensionaal stretchmateriaal Sneldrogend materiaal Lichtgewicht stof Riemlussen Voorgevormde knieën voor optimale bewegingsvrijheid Kruis voor bewegingsvrijheid Dij zak met klittenbandsluiting Elastische taille Elastische zoom Logo Helly Hansen (HH) geborduurd Bluesign® product UPF 50+ Gerecycled materiaal Samenstelling : Buitenkant: 94% polyamide (gerecycled), 6% elastaan Certificeringen : Bluesign® product UPF 50+ Gerecycled materiaal Specificatie : Gewicht: 210,0 g Onderhoud : ...

Aanvullende informatie

Specificaties: Broek Helly Hansen Vinda Light Tur

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo