Altijd de beste deals op een rij

New Zealand hoodie wit met logo

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 20%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: New Zealand hoodie wit met logo - €79,99
Vanaf €79,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€79,99
€99,99
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: l · m
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€79,99
€99,99
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je New Zealand hoodie wit met logo kopen voor slechts €79,99
  • De laagste prijs van New Zealand hoodie wit met logo werd gevonden op 24 oktober 2026 14:46.
New Zealand hoodie wit met logo
New Zealand hoodie wit met logo

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor New Zealand hoodie wit met logo
Laatste updates:
  • €79,99 - 6 september 2026
  • €99,99 - 6 september 2026
Sinds: 6 september 2026
  • Hoogste prijs: €99,99 - 6 september 2026
  • Laagste prijs: €79,99 - 6 september 2026

Beschrijving

De New Zealand hoodie is gemêleerd creme, heeft een normale fit met capuchon en is gemaakt van 55% katoen en 45% polyester voor een zachte en stevige draagervaring. Het sportieve, minimale ontwerp biedt comfortabele bewegingsvrijheid en subtiele textuur zonder overbodige details en is praktisch en eenvoudig te combineren. Draag hem thuis, onderweg of tijdens een ontspannen weekendactiviteit.

Aanvullende informatie

Specificaties: New Zealand hoodie wit met logo

kleur
Winkel

,

maat

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo