Altijd de beste deals op een rij

Dames Hoodie Billabong Best Wishes

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 23%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames Hoodie Billabong Best Wishes - €50,68

Oorspronkelijke prijs was: €65.95.Huidige prijs is: €50.68.

  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Dames Hoodie Billabong Best Wishes kopen voor slechts €50,68
  • De laagste prijs van Dames Hoodie Billabong Best Wishes werd gevonden op 23 oktober 2026 02:14.
Merk:
Dames Hoodie Billabong Best Wishes
Dames Hoodie Billabong Best Wishes

Oorspronkelijke prijs was: €65.95.Huidige prijs is: €50.68.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames Hoodie Billabong Best Wishes
Laatste updates:
  • €60,00 - 21 oktober 2026
  • €65,00 - 20 oktober 2026
  • €60,00 - 19 oktober 2026
  • €65,00 - 19 oktober 2026
  • €56,00 - 18 oktober 2026
  • €65,00 - 18 oktober 2026
  • €60,00 - 17 oktober 2026
  • €65,00 - 17 oktober 2026
Sinds: 21 april 2026
  • Hoogste prijs: €66,50 - 21 april 2026
  • Laagste prijs: €47,83 - 1 juli 2026

Beschrijving

KenmerkenMateriaal: geborsteld katoen en polyester fleecePasvorm: oversizedPigmentverfKangoeroezak aan de voorkantGeborduurd op de borst.Samenstelling[Hoofdmateriaal] 80% Katoen, 20% Polyester

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames Hoodie Billabong Best Wishes

kleur
Winkel

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo