Altijd de beste deals op een rij

Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 52%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon - €43,52
Vanaf €43,52

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: s · ×s
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€43,52
€89,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon kopen voor slechts €43,52
  • De laagste prijs van Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon werd gevonden op 22 september 2026 04:16.
Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon
Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon
Laatste updates:
  • €43,52 - 20 september 2026
  • €42,23 - 11 september 2026
  • €89,95 - 11 september 2026
  • €43,65 - 5 september 2026
  • €44,31 - 2 september 2026
  • €61,71 - 30 augustus 2026
  • €62,63 - 28 augustus 2026
  • €62,81 - 11 augustus 2026
Sinds: 30 mei 2026
  • Hoogste prijs: €90,70 - 30 mei 2026
  • Laagste prijs: €42,23 - 11 september 2026

Beschrijving

Het damesblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon is de perfecte belichaming van hedendaagse elegantie. Gemaakt door het bekende merk Soaked in Luxury, onderscheidt deze blouse zich door zijn verfijnde ontwerp en moderne silhouet dat de vrouwelijkheid benadrukt met een verfijnde touch.Dit blouse model combineert comfort en stijl, waardoor je het de hele dag door prettig kunt dragen. De ballonvorm voegt een unieke en moderne dimensie toe, en spreekt daarmee degenen aan die houden van vloeiende lijnen en subtiele details.Hoofdkenmerken: Modern ontwerp: De blouse bevat elementen van hedendaags design, perfect voor verschillende gelegenheden, van kantoor tot een avondje uit. Hoogwaardige materialen: Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde stoffen, zorgt het niet alleen voor een chique uitstraling maar ook voor langdurig comfort. Veelzijdigheid: Deze blouse kan met verschillende kledingstukken worden gecombineerd, waardoor elke vrouw unieke looks kan creëren, of het nu gaat om een chiq...

Aanvullende informatie

Specificaties: Vrouwenblouse Soaked in Luxury SLNoelle Balloon

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo