Altijd de beste deals op een rij

Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 35%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack - €97,81
Vanaf €97,81

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · +3 meer
43 · 44 · 5
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€97,81
€150,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack kopen voor slechts €97,81
  • De laagste prijs van Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack werd gevonden op 22 september 2026 05:51.
Merk:
Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack
Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack
Laatste updates:
  • €97,81 - 15 september 2026
  • €97,80 - 12 september 2026
  • €150,00 - 12 september 2026
Sinds: 12 september 2026
  • Hoogste prijs: €150,00 - 12 september 2026
  • Laagste prijs: €97,80 - 12 september 2026

Beschrijving

De meest comfortabele sneaker: een breedte die aan alle eisen voldoet, een combinatie van prettige materialen en kleuren, een samenstelling die absoluut comfort garandeert, zelfs voor moeilijke voeten en problematische Hallux Valgus, een sleehak van 25 mm. Een functionele rits zorgt voor een gemakkelijke en optimale pasvorm!

Aanvullende informatie

Specificaties: Schoenen dames Gabor Leo Fl./Samt./Lack

kleur
Winkel

maat

, , , , , , , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo