Altijd de beste deals op een rij

Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 51%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart) - €80,50
Vanaf €80,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: 8j/128cm
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€80,50
€162,99
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: 8j/128cm
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€80,50
€162,99
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, To Be Dressed.
  • Bij secretsales.nl kun je Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart) kopen voor slechts €80,50
  • De laagste prijs van Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart) werd gevonden op 21 september 2026 21:00.
Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart)
Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart)
Laatste updates:
  • €80,50 - 19 september 2026
  • €135,25 - 16 september 2026
  • €162,99 - 16 september 2026
Sinds: 16 september 2026
  • Hoogste prijs: €162,99 - 16 september 2026
  • Laagste prijs: €80,50 - 19 september 2026

Beschrijving

100% Polyester. Ontwerp: Logo. Zakken: 1 Achterzak. Bevestiging: Tekenkoord. Elastiek. Geschikt voor: Slank. Duurzaamheid: Gemaakt van gerecycled materiaal.

Aanvullende informatie

Specificaties: Calvin Klein Zwemshorts voor jongens (Zwart)

kleur
merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

,

Kleren.com
Logo