Altijd de beste deals op een rij

Jasje van ribstof

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Jasje van ribstof - €79,99
Vanaf €79,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Street One
🟢 Laagste prijs
Maten: 40 · 42 · 44 · 46
3-4 werkdagenGratis verzendingRetour 30 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Street One.
  • Bij street-one.nl kun je Jasje van ribstof kopen voor slechts €79,99
  • De laagste prijs van Jasje van ribstof werd gevonden op 22 september 2026 13:35.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Jasje van ribstof
Laatste updates:
  • €79,99 - 18 september 2026
  • €79,99 - 18 september 2026
  • €79,99 - 3 september 2026
  • €79,99 - 2 september 2026
Sinds: 2 september 2026
  • Hoogste prijs: €79,99 - 2 september 2026
  • Laagste prijs: €79,99 - 2 september 2026

Beschrijving

Het corduroy jack in overshirt-look van Street One Studio voor dames maakt indruk met zijn overhemdkraag, knoopsluiting en borstzakken met knoop - effen en stijlvol. Lange mouwen met manchetten en een knoop benadrukken de casual look, terwijl de ribfluwelen structuur een zachte textuur aan de outfit toevoegt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Jasje van ribstof

kleur
maat

, , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo