Altijd de beste deals op een rij

Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package) - €11,74
Vanaf €11,74

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: grootte4
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package) kopen voor slechts €11,74
  • De laagste prijs van Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package) werd gevonden op 23 oktober 2026 23:50.
Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package)
Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package)
Laatste updates:
  • €11,74 - 13 oktober 2026
  • €11,51 - 12 oktober 2026
  • €10,49 - 30 september 2026
  • €10,28 - 23 september 2026
  • €10,28 - 23 september 2026
  • €10,28 - 15 september 2026
  • €10,26 - 11 september 2026
  • €10,26 - 11 september 2026
Sinds: 21 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €11,74 - 13 oktober 2026
  • Laagste prijs: €10,26 - 11 september 2026

Beschrijving

De dameskousen Conte Elegant Alba zijn het ideale accessoire om elke outfit compleet te maken. Ontworpen door het gerenommeerde merk Conte Elegant, combineren deze kousen comfort en stijl om te voldoen aan de verwachtingen van moderne vrouwen.Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, bieden deze kousen een zachte en aangename feel op de huid, perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Hun elasticiteit zorgt voor een optimale aanpassing aan jouw figuur, waardoor ze de hele dag een betaalbare ondersteuning bieden.De kousen Conte Elegant Alba onderscheiden zich door hun elegante en verfijnde ontwerp, waardoor ze een ideale keuze zijn voor zowel casual als geklede looks. Dit veelzijdige model is perfect om praktisch en esthetisch te combineren, terwijl het een vleugje verfijning aan jouw garderobe toevoegt. Verhoogd comfort: De kousen zijn ontworpen voor een aangename pasvorm, zonder te knellen of de huid te merken. Duurzaamheid: Gemaakt van sterke materialen, die langdurig g...

Aanvullende informatie

Specificaties: Damespanty Conte Elegant Alba (euro-package)

kleur
Winkel

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo