Altijd de beste deals op een rij

Vrouwenhandtas Project X Paris

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 49%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Vrouwenhandtas Project X Paris - €15,20
Vanaf €15,20

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: tu
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€15,20
€29,99
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Vrouwenhandtas Project X Paris kopen voor slechts €15,20
  • De laagste prijs van Vrouwenhandtas Project X Paris werd gevonden op 24 oktober 2026 12:01.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Vrouwenhandtas Project X Paris
Laatste updates:
  • €15,20 - 19 oktober 2026
  • €13,82 - 18 oktober 2026
  • €15,20 - 15 oktober 2026
  • €14,63 - 12 oktober 2026
  • €12,50 - 2 oktober 2026
  • €12,26 - 30 september 2026
  • €12,02 - 23 september 2026
  • €29,99 - 23 september 2026
Sinds: 4 mei 2026
  • Hoogste prijs: €30,24 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €10,69 - 1 juli 2026

Beschrijving

Canvas stofProject X ParisVerstelbare schouderbandenMagnetische openingGeborduurd logo op voorkantAfmetingen : Lengte:160mm Breedte:50mm Hoogte:130mm100%PolyesterNiet wassen. Niet weken in water, afnemen met vochtige doek.

Aanvullende informatie

Specificaties: Vrouwenhandtas Project X Paris

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo