Altijd de beste deals op een rij

Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 21%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore - €95,06
Vanaf €95,06

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 37 · 38 · 39 · 40 · 41
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€95,06
€120,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore kopen voor slechts €95,06
  • De laagste prijs van Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore werd gevonden op 25 oktober 2026 05:47.
Merk:
Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore
Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore
Laatste updates:
  • €95,06 - 19 oktober 2026
  • €88,36 - 18 oktober 2026
  • €95,06 - 17 oktober 2026
  • €93,65 - 15 oktober 2026
  • €92,27 - 12 oktober 2026
  • €87,28 - 30 september 2026
  • €86,05 - 23 september 2026
  • €120,00 - 23 september 2026
Sinds: 25 april 2026
  • Hoogste prijs: €121,00 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €83,67 - 1 juli 2026

Beschrijving

De Dames sneakers Puma Speedcat Premium Balletcore zijn de perfecte combinatie van moderne sportstijl en tijdloze elegantie. Ontworpen voor dynamische vrouwen die op zoek zijn naar comfort, belichamen deze sneakers de innovatieve geest van het merk Puma.Elk detail van deze sneakers is zorgvuldig overwogen om niet alleen een trendy look te bieden, maar ook optimale ondersteuning en comfort. De elegante silhouet van de Speedcat Premium Balletcore valt op door zijn strakke lijnen en ergonomisch ontwerp, ideaal voor dagelijkse activiteiten of casual uitjes.Deze sneakers zijn gemaakt van hoogwaardige materialen, wat zorgt voor duurzaamheid en perfect behoud gedurende de dag. De zool biedt uitstekende grip, waardoor het een slimme keuze is voor degenen die stijl en functionaliteit willen combineren.Of het nu gaat om een wandeling in de stad, een shopsessie of gewoon om een casual outfit compleet te maken, de Dames sneakers Puma Speedcat Premium Balletcore passen bij elke gelegenheid. C...

Aanvullende informatie

Specificaties: Damestrainers Puma Speedcat Premium Balletcore

kleur
Winkel

maat

, , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo