Altijd de beste deals op een rij

Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2) - €44,00
Vanaf €44,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: ×s
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2) kopen voor slechts €44,00
  • De laagste prijs van Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2) werd gevonden op 23 september 2026 17:36.
Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2)
Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2)
Laatste updates:
  • €44,00 - 23 september 2026
  • €44,00 - 23 september 2026
  • €44,00 - 17 september 2026
  • €44,00 - 17 september 2026
Sinds: 17 september 2026
  • Hoogste prijs: €44,00 - 17 september 2026
  • Laagste prijs: €44,00 - 17 september 2026

Beschrijving

De leggings zijn een must-have in de garderobe van elke moderne vrouw. Ze zijn comfortabel, veelzijdig en kunnen voor allerlei gelegenheden gedragen worden. Maar soms kan het vinden van de juiste legging een hele opgave zijn. Hier komen de voorverpakte vrouw leggings Urban Classics om de hoek kijken.Gemaakt door het populaire urban fashion merk Urban Classics, zijn deze leggings speciaal ontworpen voor vrouwen. De flatterende pasvorm benadrukt de vrouwelijke rondingen terwijl je optimaal comfort biedt. Gemaakt van hoogwaardige materialen, zijn deze leggings ongelooflijk zacht aanvoelend en slijtvast.Het pakket bevat twee leggings, wat het een voordelige keuze maakt voor wie graag meerdere opties in de garderobe heeft. De leggings zijn beschikbaar in verschillende maten zodat ze voor alle lichaamstypes passen. Of je nu klein, groot, slank of rond bent, je vindt zeker de juiste maat voor jou.Het ontwerp van de voorverpakte vrouw leggings Urban Classics is simpel en elegant. Ze kunnen ......

Aanvullende informatie

Specificaties: Voorverpakte legging voor dames Urban Classics (x2)

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo