Altijd de beste deals op een rij

Korte Blend Maxim Relx Easypull

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 47%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Korte Blend Maxim Relx Easypull - €21,07
Vanaf €21,07

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: m · s · ×l · ××l
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€21,07
€39,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Korte Blend Maxim Relx Easypull kopen voor slechts €21,07
  • De laagste prijs van Korte Blend Maxim Relx Easypull werd gevonden op 25 oktober 2026 07:06.
Merk:
Korte Blend Maxim Relx Easypull
Korte Blend Maxim Relx Easypull

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Korte Blend Maxim Relx Easypull
Laatste updates:
  • €21,07 - 19 oktober 2026
  • €19,30 - 17 oktober 2026
  • €21,07 - 15 oktober 2026
  • €20,34 - 12 oktober 2026
  • €17,13 - 2 oktober 2026
  • €16,82 - 30 september 2026
  • €16,52 - 23 september 2026
  • €39,95 - 23 september 2026
Sinds: 4 mei 2026
  • Hoogste prijs: €40,28 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €16,52 - 23 september 2026

Beschrijving

De Short Blend Maxim Relx Easypull is een product dat is ontworpen om een optimale vaporisatie-ervaring te bieden. Met een samenstelling ontwikkeld door het merk Blend, dat bekend staat om zijn kwaliteit en innovatie, steekt dit product eruit door zijn uitzonderlijke prestaties.Dit korte model is speciaal ontworpen om zich aan te passen aan dagelijks gebruik dankzij zijn praktische en ergonomische ontwerp. De hoogwaardige fabricage zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid die veeleisende gebruikers zullen waarderen. Ergonomisch ontwerp: Gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, ideaal voor gebruik onderweg. Prestaties: Ontworpen om een soepele en aangename inhalatie te garanderen, zonder obstructie. Compatibiliteit: Past perfect bij andere producten uit de serie, wat flexibiliteit in gebruik biedt.De Short Blend Maxim Relx Easypull is niet alleen een vaporisatie-apparaat, het vertegenwoordigt ook een waar sensorisch plezier. Of je nu een beginner of een ervaren gebruiker ben...

Aanvullende informatie

Specificaties: Korte Blend Maxim Relx Easypull

kleur
Winkel

maat

, , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo