Altijd de beste deals op een rij

Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 33%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina - €40,22
Vanaf €40,22

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 42 · 44 · 46 · 48 · 50 · 52 · 54
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€40,22
€59,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina kopen voor slechts €40,22
  • De laagste prijs van Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina werd gevonden op 26 september 2026 14:05.
Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina
Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina
Laatste updates:
  • €40,22 - 23 september 2026
  • €59,95 - 23 september 2026
  • €40,22 - 15 september 2026
  • €40,20 - 12 september 2026
  • €59,95 - 12 september 2026
Sinds: 12 september 2026
  • Hoogste prijs: €59,95 - 12 september 2026
  • Laagste prijs: €40,20 - 12 september 2026

Beschrijving

De vrouwelijke wijde broek KAFFE Curve Kcyasmina valt op door de perfecte mix van comfort en elegantie. Ontworpen voor de moderne vrouw, biedt deze broek een vloeiende en casual silhouette terwijl het chic blijft, wat het ideaal maakt voor verschillende gelegenheden.Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, garandeert de broek KAFFE Curve plezierige draagbaarheid en een flatterende pasvorm. De ruime snit biedt veel bewegingsvrijheid, terwijl het een verfijnde touch aan je garderobe toevoegt. Of het nu voor een casual uitje met vrienden is of een dag op kantoor, deze broek past zich aan elk moment van je dag aan.De opmerkelijke kenmerken van deze broek zijn: Een wijde snit die de silhouette benadrukt en tegelijkertijd optimaal comfort biedt. Zorgvuldig afgewerkte details die getuigen van de expertise van het merk KAFFE Curve. Een tijdloos design, perfect voor een dynamische en moderne levensstijl. Een aangename stof die zorgt voor een goede ondersteuning gedurende de dag.De vrouweli...

Aanvullende informatie

Specificaties: Damesbroek met wijde pijpen KAFFE Curve Kcyasmina

kleur
Winkel

maat

, , , , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo