Altijd de beste deals op een rij

Dames-T-shirt KAFFE KAOmi

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 25%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames-T-shirt KAFFE KAOmi - €22,51
Vanaf €22,51

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: ×s
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€22,51
€29,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Dames-T-shirt KAFFE KAOmi kopen voor slechts €22,51
  • De laagste prijs van Dames-T-shirt KAFFE KAOmi werd gevonden op 23 oktober 2026 16:50.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames-T-shirt KAFFE KAOmi
Laatste updates:
  • €22,51 - 19 oktober 2026
  • €20,64 - 18 oktober 2026
  • €22,51 - 15 oktober 2026
  • €21,73 - 13 oktober 2026
  • €20,28 - 2 oktober 2026
  • €19,93 - 30 september 2026
  • €22,19 - 30 september 2026
  • €21,82 - 28 september 2026
Sinds: 12 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €29,95 - 12 augustus 2026
  • Laagste prijs: €19,59 - 11 september 2026

Beschrijving

Het dames T-shirt KAFFE KAOmi belichaamt een moderne en relaxte stijl. Ontworpen door het gerenommeerde merk KAFFE, is dit essentiële kledingstuk onderdeel van de T-shirt familie, en combineert het comfort en elegantie voor de hedendaagse vrouw.Dit T-shirt is ideaal voor zonnige dagen of avonden met vrienden. De flatterende pasvorm benadrukt de silhouette en biedt tegelijkertijd een aangename bewegingsvrijheid. Dankzij het zorgvuldige ontwerp past dit T-shirt gemakkelijk bij verschillende gelegenheden, of het nu gaat om een casual look met een spijkerbroek of een meer verfijnde outfit met een rok.De kenmerken die het dames T-shirt KAFFE KAOmi bijzonder maken, zijn onder andere: Een kwaliteitsstof: Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde materialen, die zorgen voor zachtheid en duurzaamheid. Optimaal comfort: De pasvorm en het ontwerp zorgen voor bewegingsvrijheid gedurende de dag. Gemakkelijk te onderhouden: Dit T-shirt is eenvoudig te wassen en onderhouden, wat het een praktische...

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames-T-shirt KAFFE KAOmi

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo