Altijd de beste deals op een rij

T-shirt dames Lee Lee 89

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 17%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: T-shirt dames Lee Lee 89 - €29,03
Vanaf €29,03

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×s · ×l
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€29,03
€35,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je T-shirt dames Lee Lee 89 kopen voor slechts €29,03
  • De laagste prijs van T-shirt dames Lee Lee 89 werd gevonden op 22 oktober 2026 14:42.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor T-shirt dames Lee Lee 89
Laatste updates:
  • €29,03 - 19 oktober 2026
  • €26,73 - 18 oktober 2026
  • €29,03 - 15 oktober 2026
  • €28,07 - 12 oktober 2026
  • €24,28 - 2 oktober 2026
  • €23,87 - 30 september 2026
  • €23,48 - 27 september 2026
  • €20,14 - 24 september 2026
Sinds: 19 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €35,00 - 19 augustus 2026
  • Laagste prijs: €20,14 - 24 september 2026

Beschrijving

Het dames T-shirt Lee Lee 89 is de belichaming van casual en moderne stijl. Ontworpen om perfect aan te sluiten bij de vrouwelijke silhouette, combineert dit T-shirt comfort en elegantie. Gemaakt door het gerenommeerde merk Lee, is het de ideale keuze voor degenen die op zoek zijn naar een veelzijdig en trendy kledingstuk.Perfect voor dagelijks gebruik, past dit T-shirt gemakkelijk in elke garderobe. Of het nu gaat om een uitje met vrienden, een werkdag of een casual wandeling, het zal je look accentueren terwijl het comfort optimaal blijft.In zijn ontwerp biedt het T-shirt Lee Lee 89 verschillende voordelen: Bovenmatig comfort: Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, zorgt dit T-shirt voor een aangenaam gevoel op de huid gedurende de hele dag. Veelzijdigheid: Makkelijk te combineren met verschillende kleding, het gaat perfect samen met een jeans, een rok of een short. Moderne stijl: Met een hedendaags ontwerp is dit T-shirt ideaal om een moderne toets aan je look toe te voegen. Gem...

Aanvullende informatie

Specificaties: T-shirt dames Lee Lee 89

kleur
Winkel

maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo