Altijd de beste deals op een rij

Damestrainers Skechers Unogolden Air

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 5%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damestrainers Skechers Unogolden Air - €90,00

Oorspronkelijke prijs was: €95.00.Huidige prijs is: €90.00.

  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damestrainers Skechers Unogolden Air kopen voor slechts €90,00
  • De laagste prijs van Damestrainers Skechers Unogolden Air werd gevonden op 23 oktober 2026 11:01.
Merk:
Damestrainers Skechers Unogolden Air
Damestrainers Skechers Unogolden Air

Oorspronkelijke prijs was: €95.00.Huidige prijs is: €90.00.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damestrainers Skechers Unogolden Air
Laatste updates:
  • €95,00 - 23 oktober 2026
  • €95,00 - 23 oktober 2026
  • €93,00 - 11 oktober 2026
  • €56,95 - 2 oktober 2026
  • €95,00 - 2 oktober 2026
  • €90,00 - 28 september 2026
  • €95,00 - 28 september 2026
  • €91,00 - 11 september 2026
Sinds: 4 mei 2026
  • Hoogste prijs: €95,79 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €56,95 - 2 oktober 2026

Beschrijving

Kies voor goud en til je stijl naar een hoger niveau met de Skechers Street™ Uno – Golden Air. Dit trendy model met veters heeft een zachte durabuck bovenkant met gouden details, een comfortabele binnenzool met luchtgekoelde geheugenfoam Skechers Air-Cooled Memory Foam® en een Skech-Air® tussenzool met zichtbare luchtkussens.Belangrijkste kenmerkenBELANGRIJKSTE KENMERKEN* Skech-Air® tussenzool met luchtkussen * Comfortabele binnenzool van luchtgekoelde geheugenfoam Skechers Air-Cooled Memory Foam®OntwerpdetailsONTWERPDETAILS* Wedge Fit ontwerp met een hak van 2,5 cm * Bovenkant van synthetische durabuck met veters en gouden details * Flexibele buitenzool * Logo Skechers®

Aanvullende informatie

Specificaties: Damestrainers Skechers Unogolden Air

kleur
Winkel

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo