Altijd de beste deals op een rij

Mephisto Nikola heren veterschoen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 13%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Mephisto Nikola heren veterschoen - €225,37
Vanaf €225,37

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 39 · 40 · 42 · 45 · 46 · 5
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€225,37
€260,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Mephisto Nikola heren veterschoen kopen voor slechts €225,37
  • De laagste prijs van Mephisto Nikola heren veterschoen werd gevonden op 24 oktober 2026 08:31.
Merk:
Mephisto Nikola heren veterschoen
Mephisto Nikola heren veterschoen
Vanaf €225,37

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Mephisto Nikola heren veterschoen
Laatste updates:
  • €225,37 - 12 oktober 2026
  • €260,00 - 12 oktober 2026
Sinds: 12 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €260,00 - 12 oktober 2026
  • Laagste prijs: €225,37 - 12 oktober 2026

Beschrijving

Goodyear welted Herenschoenen - Glad leer. Ontwerp en functie in harmonie, traditioneel volgens de GOODYEAR methode geproduceerd (dubbel doorgestikt), geschikt als business schoen en als schoen voor alledag. De SOFT-AIR tussenzool, die in iedere Mephisto schoen verwerkt is, vangt moeiteloos alle schokken op tijdens het lopen en verzekert u van een perfect voetklimaat. Voeten, gewrichten en wervels worden optimaal beschermd en ontlast. Voor een moeiteloos loopplezier. Een maximale bescherming van de hiel door de schokdemper. De Goodyear-Welt genaaide maakwijze is van uitzonderlijke kwaliteit met een perfecte pasvorm. Bij deze traditionele maakwijze verbindt een robuuste dubbele naad het bovenste deel van de schoen in volnerf leder (schacht genoemd) de soft-air binnenzool en de lederen opstaande rand met de loop-of tussenzool. Deze combinatie van SOFT-AIR technologie en Goodyear-Welt constructie wordt enkel door Mephisto gebruikt. Ieder Goodyear-Welt model is volledig met de hand vervaardigd. Onze Goodyear-Welt schoenen zijn ongelooflijk soepel en comfortabel. Deze schoenen kunnen verzoold worden. De leren voering zorgt voor een gezond klimaat in de schoen.

Aanvullende informatie

Specificaties: Mephisto Nikola heren veterschoen

kleur
Winkel

maat

, , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo