Altijd de beste deals op een rij

Ara Allesio heren veterschoen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 13%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Ara Allesio heren veterschoen - €86,65
Vanaf €86,65

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 44
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€86,65
€100,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Ara Allesio heren veterschoen kopen voor slechts €86,65
  • De laagste prijs van Ara Allesio heren veterschoen werd gevonden op 24 oktober 2026 00:40.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Ara Allesio heren veterschoen
Laatste updates:
  • €86,65 - 12 oktober 2026
  • €100,00 - 12 oktober 2026
Sinds: 12 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €100,00 - 12 oktober 2026
  • Laagste prijs: €86,65 - 12 oktober 2026

Beschrijving

De herenveterschoen van Ara is extreem licht en super comfortabel. De schoen is gemaakt van zacht maar zeer robuust leer en kan met de veters perfect worden aangepast aan de individuele behoeften. Dankzij de zachte vulling rondom worden pijnlijke drukpunten vermeden. De binnenkant is gemaakt van zachte badstof voering, die vocht goed absorbeert en snel droogt. Het uitneembare voetbed is bovendien bekleed met badstof en kan eenvoudig worden vervangen door uw eigen inlegzolen. Dankzij het tijdloze design past de veterschoen van Ara zowel bij zakelijke looks als bij casual vrijetijdsstijlen - een echte allrounder.

Aanvullende informatie

Specificaties: Ara Allesio heren veterschoen

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo