Altijd de beste deals op een rij

Only Shirt met lange mouwen met wikkellook

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Only Shirt met lange mouwen met wikkellook - €34,99
Vanaf €34,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Peek & Cloppenburg
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l · ×s
2 tot 4 dagenGratis verzending vanaf €50Retour 62 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Peek & Cloppenburg.
  • Bij peek-cloppenburg.nl kun je Only Shirt met lange mouwen met wikkellook kopen voor slechts €34,99
  • De laagste prijs van Only Shirt met lange mouwen met wikkellook werd gevonden op 24 oktober 2026 09:30.
Merk:
Only Shirt met lange mouwen met wikkellook
Only Shirt met lange mouwen met wikkellook

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Only Shirt met lange mouwen met wikkellook
Laatste updates:
  • €34,99 - 15 oktober 2026
  • €34,99 - 15 oktober 2026
Sinds: 15 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €34,99 - 15 oktober 2026
  • Laagste prijs: €34,99 - 15 oktober 2026

Beschrijving

Dames shirt met lange mouwen van ONLY;Pasvorm: regular fit;Look: wikkeloptiek, effen kleur;Lengte: kort;Applicatie: Strik;Details: taillepas;hals: V-hals;sluiting: Tailleriem om te strikken;Mouwvorm: langemouw;Mouwboord: rolzoom;rompzoom: afgerond

Aanvullende informatie

Specificaties: Only Shirt met lange mouwen met wikkellook

kleur
maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo